Conferentie Actie in de Delta / Gezonde Samenleving: innoveren en duurzaam implementeren

Startdatum
Einddatum
Locatie
Auditorium TU Delft

actie in de delta

Onderzoekers van universiteiten, UMC’s en hogescholen bundelen hun krachten binnen het regionale ecosysteem voor gezondheid en innovatie tijdens de werkconferentie Innoveren en duurzaam implementeren voor een gezonde samenleving.

Op 8 april 2025 organiseren Medical Delta, Leiden-Delft-Erasmus Universities en de hogescholen verbonden in de Zuid-Hollandse Impact Alliantie een gezamenlijke conferentie gericht op een breed scala aan gezondheidsonderwerpen. Want in Zuid-Holland is er een hoge concentratie van kennisinstellingen en bedrijven met wereldwijde reputatie op het gebied van health and life sciences.

Wat kunt u verwachten op dinsdagmiddag 8 april? Naast een interessant inhoudelijk programma met inspirerende keynotes gaat u tijdens de werksessies met andere deelnemers aan de slag op zes urgente gezondheidsthema's, namelijk:

  1. Gezondheidsverschillen in de regio
  2. Stedelijke inrichting die ten goede komt aan gezondheid
  3. Arbeidsbesparende technologieën voor de gezondheidszorg
  4. Duurzaamheid in de zorg
  5. Financiering van zorginnovaties
  6. Biotechontwikkelingen
  7. Gezonde Voeding

Laat u verrassen, deel uw kennis en eravring, kom tot nieuwe inzichten en ontmoet elkaar tijdens de werkconferentie van ZHIA, Leiden-Delft-Erasmus Universities en Medical Delta. Bent u werkzaam op een van deze gebieden of betrokken vanuit politiek, bestuur of beleid? Van harte welkom in de Aula van de TU Delft!

Programma en registratie

aula tu delft

Volgend artikel